Buddhismus v České republice

Tibetský buddhismus v České republice

Tertön Fundation podporuje v České republice zakořenění buddhismu a jeho hodnot. Pevně věříme, že správně přenesený tibetský buddhismus může výrazně zvýšit kvalitu mezilidských vztahů a dát smysl životu praktikujícím jednotlivcům i zde ve střední Evropě. Chceme vytvořit podmínky k tomu, aby měli zájemci šanci správně studovat buddhistické nauky, ověřit si jejich platnost a dosahovat pomocí meditace nadosobních výsledků.

Pro naplnění našich cílů zde proto budujeme školu, městská meditační centra a komplexy pro spočinutí a meditaci v ústraní.

Vizualice našeho centra v České republice

J.S. Drubwang Tsori Dečhen Rinpočhe je učitelem školy Ňingma a proto je naším přirozeným cílem podpořit v České republice rozvoj učení právě této školy. Tertön Foundation nicméně spolupracuje s mnoha dalšími buddhistickými organizacemi a respektuje všechny školy tibetského buddhismu stejnou měrou.

Rinpočhe přislíbil, že pokud to jeho cestovní plán dovolí, stráví v České republice v každém roce několik měsíců. Pokud se chcete seznámit s drahocennými učeními Ňingmapů, neváhejte nás kontaktovat.

J.S. Drubwang Tsori Dečhen Rinpočhe